İLETİŞİME GEÇ

Bakım Onarım

Araç sahibi olmak, yanında bir takım sorumluluklara da sahip olmayı gerektirir. Bakım onarım işlemlerinin rutin olarak yapılması aracın ömrünü daha da uzatmaktadır. İster sıfır kilometre isterse ikinci el araç olsun, her halukarda araç bakımı önemli bir husustur.

BMW Bakım onarım servisi olarak araçlarınızın periyodik bakımlarını BMW hususunda uzman olan ekip arkadaşlarımız gerçekleştirmektedir. Her bakım sonrasında araç kilometresine göre yeni bakım tarihi için randevu tarihi belirlenerek tarafınıza bildirilmektedir. Bakımların ihmal edilmesi, bakım zamanının geçirilmesi gibi durumlarda ortaya çıkacak olan arızaların garanti kapsamı dışarısında kalabileceği riskini unutmamalısınız. Ayrıca araçlara yapılacak olan rutin bakımlar aracınızı daha güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Araç muayenelerinde ağır kusurlu sayılacak olan hallerin de tespiti yapılarak muayene işlemlerinden sorunsuz bir şekilde geçmeniz adına BMW Bakım onarım işlemlerini ihmal etmeyiniz.

Hasar anında güvenle kapısını çalabileceğiniz firmamız otomotiv sektörü içerisinde öncü olma yolunda hızla ilerlemektedir. Hasar boyutu ne olursa olsun, sigorta şirketleri ile gerekli görüşmeler yapılarak ekspertiz işleminin sonuçlanmasının akabinde hızla onarım işlemine geçilmektedir. BMW Bakım onarım işlemlerinde ihtiyaç duyulan yedek parçalar tedarikçilerden de hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Tedarikçilerden temin edilen yedek parçalar Orijinal olup, aracınızın daha verimli çalışmasına engel olacak hiç bir olumsuzluk meydana gelmemektedir. Araç onarım işlemleri tamamıyla prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmekte, onarım sonrası araç teslimi zamanı hakkında tarafınıza ayrıca bilgi verilmektedir.