Hakkımızda

Profesyonel ekibimiz ve kusursuz hizmetlerimiz ile biz..

HAKKIMIZDA

1998 yılında Seyhan Alkız tarafından kurulan Alkız Otomotiv ilk yıllarında sadece kaporta boya atölyesi olarak faaliyete geçti ve hizmet verdi. 2011 yılında İlker Alkız’ında katılımıyla Bmw, Mini, Land Rover, Volkswagen, Audi, Porsche grubu araçların mekanik onarım, elektrik-elektronik programlama ve kodlama hizmetleriyle çok yönlü bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

img-displayAtölyemizin kurucularından İlker Alkız Bmw, Mini, Land Rover yetkili servisi olan Özgörkey Otomotiv’de çalışmaya başlayıp ardından Porsche Türkiye distribütörü Fermas A.Ş.’ de faaliyetine devam etmiştir.Sonrasında Eröz Otomotiv Audi ve Porsche gruplarında diagnoz teknisyeni olarak görev almıştır.2011 yılında ise kendi atölyesini faaliyete geçirmiştir. Çalışmış olduğu markaların gerekli teknik eğitimlerine katılmış olup hepsini başarıyla tamamlamıştır.

Atölyemizde BMW, Mini, Land Rover, Audi, Volkswagen, Porsche grubu araçların tüm mekanik onarım ve değişimleri, elektrik-elektronik programlama ve kodlama işlemleri, tüm yedek parça temini yapılabilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Periyodik Bakım
Chip Tuning
Mekanik Onarım
Oto Elektrik
Elektronik Programlama
Multi Medya Uygulamaları
Boyasız Göçük Düzeltme
Kaporta Doğrultma
Yedek Parça
7 Gün 24 Saat Yol Yardım
audi
bmw
landrover
posche
mini
wv
Back to top